10.05.2018, 20:00

Jacek Kochan & musiConspiracy

Jacek Kochan – perkusja
Zbigniew Chojnacki – akordeon
Michal Kapczuk – kontrabas
Kuba Mizeracki - gitara

miejsce:
Klub Muzyczny 4art
44-100 Gliwice, ul. Wieczorka 22
prowadź do celu

PL

Oto najnowszy projekt Jacka Kochana; kwartet z akordeonem i gitarą. Muzyka tego zespołu podróżuje po wszystkich stylistycznych krajobrazach, ale wciąż pozostaje w granicach jazzu.
W dziewięciu kompozycjach Jacka można usłyszeć wpływy dźwięków etnicznych, funkowych, klasycznych, łacińskich, rockowych, darmowych, fusion i jazzowych, nabytych przez kompozytora podczas jego artystycznych doświadczeń i podróży z muzyką. Jego muzyczni partnerzy to jedni z najlepszych młodych jazzmanów i improwizatorów w Polsce.

EN

Here is a newest project of Jacek Kochan; the quartet with accordion and guitar. Music of this ensemble travels throughout all kinds of stylistics landscapes, but still stays within jazz borders.
In nine of Jacek’s compositions one can hear influences of ethnic, funk, classical, latin, rock, free, fusion and jazz sounds, acquired by composer during his artistic experiences and journeys with music. His musical partners are some of the best young jazz players and improvisers in Poland.

data: 10 maja 2018, godz. 20:00
miejsce koncertu:
ul. Wieczorka 22 / o. Jana Siemińskiego 22
(UWAGA – zmiana nazwy ulicy Wieczorka na postawie decyzji Wojewody)
44-100 Gliwice

Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu
(do nabycia w Klubie Muzycznym 4art w godzinach otwarcia lokalu - www.4artgliwice.com)

Możliwość zakupu online:
1. Na konto Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club przelej sumę za wybraną ilość biletów (najpóźniej w dniu poprzedzających koncert - w dniu koncertu ta opcja nie jest realizowana)
Getin Bank O/Gliwice 42 1560 1081 0000 9040 0023 8437 - w tytule przelewu podaj tytuł koncertu.

2. Prześlij potwierdzenie przelewu w formacie PDF, PNG lub JPG na adres sjc@sjc.pl

3. Przyjdź na koncert
(ze względu na dziwne i niewytłumaczalne zjawiska zachodzące czasem w świecie elektronicznym sugerujemy posiadanie potwierdzenia przelewu przy sobie, tak na wszelki wypadek).

Zakup biletu online uprawnia do wejścia na koncert, ale nie jest równoznaczny z rezerwacją wybranego miejsca lub stolika. W tym celu sugerujemy przybycie nieco wcześniej na koncert lub kontakt z Klubem Muzycznym 4ART (32 337 54 70).

Organizator i pomysłodawca:

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice


   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij