18.04.2019, 09:32
Daniel Ryciak

Oprawa graficzna czwartku

Czwartek Jazzowy z Gwiazdą ma nowe logo i nowy wzór plakatów.

Oprawa graficzna czwartku

Pochwalimy się, że mamy nowy wzór identyfikacji wizualnej cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2019. Autorkę jednak już znamy. To Patrycja Warzeszka, która wykonała oprawę graficzną również w roku ubiegłym.


Tak dla przypomnienia, Patrycja jest absolwentką PWSZ w Raciborzu. Tam obroniła licencjat z malarstwa w pracowni prof. K. Cieślika oraz z projektowania graficznego w pracowni dr hab. G Haoderka. Tytuł magistra sztuki uzyskała w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie z projektowania graficznego, w pracowni dr hab. T. Kipka oraz z grafiki warsztatowej, w pracowni prof. J. Piech-Kalarus.


Jest laureatką wielu konkursów, w tym 24. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach (2015), Aukcji Młodej Sztuki w Krakowie organizowanych przez Sopocki Dom Aukcyjny, programu Program Najlepszy Dyplom – Grafika 2016. Jest także laureatką pierwszego miejsca w konkursie 'Katowice w obiektywie' 2017.


Zajmuje się projektowaniem graficznym, malarstwem olejnym oraz fotografią. Charakterystyczną cechą jej twórczości jest niezwykła precyzja, perfekcja wykonania i dbałość o detale.


Więcej o artystce można znaleźć na stronie:
www.behance.net/patrycja_warzeszka

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij